ضمانت بهترین قیمت برای کلیه کالاهای فروشگاه اینترنتی آیبایک

ضمانت بهترین قیمت

ضمانت بهترین قیمت برای کلیه کالاهای فروشگاه اینترنتی آیبایک

ما تضمین می کنیم محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی آیبایک با گارانتی اصل ، بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاههای فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از فروشگاه اینترنتی آیبایک متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین تر ارائه می دهد، می توانید درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را به واحد پشتیبانی ارسال نمایید و در صورت تایید اختلاف قیمت آن را از ما دریافت نمایید.

 

رای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد :

  1. مدل یکسان : محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
  2. کالای اصل : از آنجایی که همه کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی آیبایک اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.
  3. گارانتی اصل و یکسان : کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.
  4. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: فروشگاه اینترنتی آیبایک همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.
  5. یکسانی شرایط : برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.
  6. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز : مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
  7. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به فروشگاه اینترنتی آیبایک ، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.
  8. لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه : اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت فروشگاه اینترنتی آیبایک، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

 

*پرداخت در محل هم اکنون فقط در تهران

ضمانت اصل بودن کالا

خیال راحت، کالای اصل