راهنمای خرید از طریق سایت آیبایک

برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت آیبایک، از سه روش می‏ توانید استفاده کنید:

استفاده از ابزار نوار جستجو (در صورتی که مدل یا برند مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید)

در قسمت بالای صفحه‌های سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می ‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید. همچنین می‏توانید با کلیک کردن روی گزینه همه گروه‏‌ها، ابتدا به گروه کالای موردنظر خود دسترسی پیدا کنید و سپس با تایپ نام یا بخشی از آن، کالای موردنظر خود را پیدا کنید.

استفاده از آیکن‏ های گروه کالا

زیر ابزار نوار جستجو در سمت راست ، لیست دسته بندی محصولات قرار دارند که  با کلیک موس بر روی هر یک از آنها ، دسته بندی محصولات و لوازم جانبی آن گروه کالا نمایش داده می‏‏شود.

استفاده نام برند کالا

در نوار ابزار بالا که در زیر نوار جستجو می باشد ، با قرار دادن نشانگر موس بر روی برند، دسته بندی محصولات بر اساس کارخانه سازنده را می توانید مشاهده نمایید که با کلیک بر روی هر کدام از برند ها، کلیه دوچرخه های موجود آن کارخانه سازنده نمایش داده می شود.

 استفاده از فیلتر

در صفحات وبسایت نیز می توانید با استفاده از فیلتر کالای مورد نظر خود را جستجو نمایید. کافیست به تناسب نوع کالای درخواست فیلتر را تنظیم و جستجو را کلیک نمایید.

برای مثال اگر به دنبال دوچرخه ای برای پسر بچه 12 ساله می گردید که بین 700 تا 900 هزار تومان باشد، ابتدا فیلتر سنین را بر روی گزینه بین  10 تا 15 سال و نیز فیلتر قیمت را بر روی گزینه 700 هزار تا 1 میلیون تنظیم نمایید.

 

راهنمای خرید از طریق شبکه‌های اجتماعی آیبایک

کاربران گرامی به علت شیوع ویروس کرونا تیم آیبایک این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بدون حضور فیزیکی در فروشگاه با تماس تصویری در تمام شبکه‌های مجازی (واتساپ، تلگرام، روبیکا، ایتا، سروش پلاس و بله) به صورت مجازی با شماره 09332525032 (کلیک بر روی شماره از طریق موبایل) می توانید به راحتی تمامی محصولات را مشاهده بفرمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول را خریداری نمایید.