ارسال کالا توسط فروشگاه اینترنتی آیبایک روشهای زیر انجام می پذیرد :

 ارسال به سراسر کشور

1- هزینه ی ارسال به عهده مشتری میباشد :

آیبایک در راستای هدف رساندن هرچه ارزان تر محصول به دست مصرف کنندگان هزینه ی ارسال را به عهده ی مشتریان قرار داده تا مشتریان بدون کمتربن کارمزد ، محصول را خریداری کنند کلیه ی هزینه های ارسال بین شهری از قبیل  تیپاکس ، باربری و پست به عهده مشتری میباشد . (هزینه ی ارسال از فروشگاه تا باربری حومه و یا تیپاکس را آیبایک تقبل میکند)     خریداران به صورت مستقیم میتوانند کالا را از خود باربری تحویل گیرند و یا با هماهنگی با باربری ، خریدار میتواند محصول را درب منزل تحویل گیرد.  و در صورت تمایل ارسال از طریق تیپاکس خریداران در قسمت توضیحات لغت (تیپاکس) را یادداشت نمایند.

2- ارسال پیک تهران :

کاربران گرامی با پرداخت از طریق درگاه بانکی و یا کارت به کارت برای شهر تهران سهولت را برای خود و ما به ارمغان خواهید آورد . در راستای قطع زنجیره ی کرونا و کاهش هزینه ی پیک (رفت و برگشت) در صورت امکان پرداخت در محل را انتخاب نفرمایید تا تیم آیبایک سفارش شما را در همان روز ارسال کنند.

3- ارسال باربری – تیپاکس شهرستان :

خریداران کلیه استانها (به غیر از تهران) می توانند کالای خریداری شده خود را از باربری شهر خود تحویل گیرند پس از خرید و درج آدرس دقیق پستی ، کالای خریداری شده به باربری  و یا تیپاکس مربوطه همان شهرستان ارسال و شماره پیگیری آن به مشتری اعلام می گردد.

4- ارسال توسط پست پیشتاز  :

کالاهای کوچک که مورد قبول اداره پست  می باشند، می توانند به صورت پیشتاز رسال گردند. همچنین پس از تحویل کالا به پست پیشتاز، شماره پیگیری آن به مشتری اعلام می گردد