آیبایک بزرگترین فروشگاه دوچرخه

 

آیبایک بزرگترین مرجع فروش دوچرخه در ایران است. جدیدترین دوچرخه ها با تنوعی بی‏ نظیر در گروه‏‏ های مختلف کاربردی مانند سایز بندی های گوناگون، برندهای گوناگون، کاربری های مختلف و فروش سه چرخه، اسکوتر، ماشین برقی،سه چرخه بزرگسال،موتور شارژی،ماشین برقی، و… در آیبایک عرضه می‏‏‏شوند.

 

آیبایک با در اختیار داشتن سهم عمده‏ ‏ای از بازار عرضه اینترنتی فروش دوچرخه در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏ طرفانه در میان آنها،  نهایت تلاش خود را می‏‏کند. کاربران و مشتریان آیبایک می‏‏توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت  آیبایک (ibike.ir) را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری آی بایک می باشد.

 

 

فروش دوچرخه ارزان و باکیفیت
فروشگاه اینترنتی آیبایک اولین مرجع خرید دوچرخه، سه چرخه، ماشین و موتور شارژی

 

آیبایک تنها با شرکت های تأمین کننده معتبر همکاری می کند و مشتریان می توانند مطمئن باشند اصالت محصولاتی که در آیبایک می بینند از پیش با دقت بررسی شده و قرارگرفتن آنها در وب سایت به منزله ی تضمین اصل بودن محصولات است.

آيبايک با برقراری ارتباطات پایدار و بلندمدت با تأمین کنندگان خود پایین ترین قیمت ممکن را برای کالاها تعیین کرده است.از این رو شما مشتری گرامی ، می توانید با خیالی آسوده از آیبایک خرید نمایید . در صورتی که کالای خریداری شده شما با قیمتی پایین تر از آیبایک در فروشگاه های اینترنتی یا فیزیکی عرضه شود ، آیبایک اختلاف قیمت را با کمال میل به شما پرداخت خواهد نمود. کالاهایی که شامل تضمین بهترین قیمت می شوند: اصل بودن کالاها: تمامی کالاهای آیبایک اصل بوده و از تأمین کنندگان معتبر تهیه می شود . تنها کالاهایی شامل تضمین قیمت می شوند که از اصالت آن ها اطمینان حاصل شود. فروشگاه هاي مجاز : تنها فروشگاه هايي براي مقايسه مجاز هستند كه داراي نماد اعتماد الكترونيك از وزارت صنعت ، معدن و تجارت باشند. موجود بودن كالا در فروشگاه : تنها كالاهايي شامل تضمين قيمت مي شوند كه در زمان آرائه درخواست به آيبايك در فروشگاه موجود بوده و قابل فروش باشند. ملاك مقايسه هزينه نهايي پرداخت شده از سوي مشتري است. كالاهاي دست دوم و يا داراي ايراد شامل اين طرح نمي شود . قيمت هاي أعلام شده در حراج شامل اين طرح نمي شوند . قيمت مورد پذيرش براي مقايسه ، قيمت يك كالا براي يكبار خريد است . كالاهايي كه به صورت Market place در فروشگاه هاي مورد مقايسه آرائه مي شوند ( يعني فروشنده موجودي آن كالا را در انبار خود ندارد و كالا را همان زمان از تأمين كننده خريداري مي كند ) شامل اين طرح نمي شوند.